MUDr. Slávka Šefčíková
odborný garant pobočky - MBF® SK
 

Ing. Radek Šefčík
MBF® odborník


Geoff Gluckman na Slovensku

 

Geoff Gluckman na SlovenskuProfil MBF SK

Licencované pracovisko MBF® SK


MBF® - Slovakia (MUSCLE BALANCE & FUNCTION DEVELOPMENT SYSTEM)

V doslovnom preklade - Systém na rozvoj správnej svalovej funkcie a svalovej rovnováhy - vznikol v roku 2008 - ako reakcia na zvýšený dopyt po preventívno-rehabilitačnej metóde zo strany vrcholových športovcov a profesionálnych atlétov. Vznikol ako exkluzívna, licencovaná pobočka (v súčasnej dobe s výhradným zastúpením pre ČR a SR) zakladateľa MBF® systému, Geoffa Gluckmana (Kanada). Ing. Radek Šefčík, ako aktívny vrcholový profesionálny športovec (v oblasti bojových umení, s viac ako 21 rokmi praxe) bol jedným zo zakladajúcich členov MBF® SK. Od roku 1997, kedy pravidelne cestuje do USA, Austrálie a po Európe, získava cenné informácie ohľadom výcviku boja zblízka a ohľadom špeciálneho kondičného a kompenzačného tréningu. Netrvalo dlho a jeden z jeho coachov (v oblasti boja zblízka) našiel experta na tzv. posturálny systém (MBF® systém). Už po prvom cvičení špeciálne navrhnutom systéme cvikov, bolo jasné, že našiel niečo jedinečné, unikátne, čo nemá u nás obdoby. MBF® SK v súčasnej dobe rozvíja aktivity predovšetkým v Slovenskej a Českej republike. Našou prioritou sú predovšetkým vrcholoví športovci (z mnohých športových disciplín a atletických zväzov), profesionálny atléti ( z rezortov MO a MV) , futbalisti a futbalové zväzy, či osoby aktívne pristupujúce ku svojmu zdraviu, hľadajúci márne odpovede o podstate ich pohybových/ a bolestivých/ problémov. MBF® systém je vhodný i pre širokú verejnosť, bez ohľadu na vek, pohlavie a zamestnanie.


MBF®-SK, ako oficiálne akreditované stredisko, pod patronátom G. Gluckmana umožňuje systémom špeciálne navrhnutých cvikov (tzv. posturálnych cvikov), doslova zmeniť aktívny život cvičenca a tým pozitívne vplývať na celkový životný štýl a zdravie osoby. Môže to byť vrcholový atlét alebo top manažér, či človek po pracovnom (športovom) úraze alebo po operácii. Jedná sa skutočne o unikátnu metódu, o ktorej vieme, že má veľmi široké uplatnenie a na svete je jedinečná vo svojej podstate.

Team ľudí MBF® SK, ako výhradného centra pre tento systém, tvoria 2 osoby - Ing. Radek Šefčík a MUDr. Slávka Šefčíková – ako odborný garant pobočky MBF® SK.


Garancie

Za dobu čo MBF® funguje v USA (od roku 1993), resp. za našu dobu činnosti na Slovensku a v Čechách, sa nám ešte nestalo ani raz, aby klient, ktorý presne cvičí MBF® program a dodržiava rady a tipy MBF® odborníka, nezlepšil svoju svalovo/skeletovú situáciu. Pokiaľ program nebude fungovať, okamžite Vám vrátime peniaze naspäť! Tak sme si istí, efektivitou MBF® systému! Sme pravdepodobne jediní v tejto oblasti, ktorí dávame takúto unikátnu garanciu. V klasickej medicíne nikdy nepočujete o nejakej garancii a refundácii!